Dziewięć przepisów na podbicie libido

Zwykły wpis

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka wypróbowanych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i partnerki satysfakcja ze zbliżenia była o wiele większa.

Prezentuje parę prostych rad, żeby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wydzielać hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania dowiodły, iż kontakt fizyczny aktywizuje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Skutek jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona na słońcu może zwiększyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 procent – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który obniża płodność i apetyt na seks. Opalanie w solarium też daje takie rezultaty.
3. Urządzaj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co głoszą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz troskliwy. Ustalili oni, że filmy miłosne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o dziesięć procent. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie wyszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i erekcje są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy zajdzie taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa napływa więcej krwi.

5. Pij ekstrakt z granatu
Każdego dnia spożywaj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, potencja
iż owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego sprawia, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Otocz się zapachem waniliowym

Woń wanilii skutecznie powiększa przepływ krwi do penisa – tak mówią badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które relaksują i pomagają wyzbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej żenujące niż wyposażanie się w środki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeśli mężczyzna je zbyt mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. Wskutek tego warto włączyć do jadłospisu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa stan oksytocyny w ciele oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w papierosach może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając przepływ krwi do penisa. Pewne badanie udowodniło, iż już 2 papierosy mogą sprawić, iż erekcje będą bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych ujemnych przymiotach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie viagra